Przesuszona skóra na łokciach i kolanach to ogromny problem natury estetycznej. Wraz z nadejściem wiosny i lata częściej eksponujemy te miejsca za sprawą sukienek, krótkich spodenek i koszulek z krótkimi rękawkami. Na szczęście istnieje naturalny sposób na pozbycie się tych niechcianych defektów.

Przy skórze delikatnej i szybko przesuszającej się nie bójmy się skorzystać z pomocy suplementów diety, ale wybierając je zwróćmy uwagę na etykiety. Niewiele z dostępnych na rynku „wspomagaczy” korzysta z działania naturalnych składników, a to właśnie one wykazują się lepszym i skuteczniejszym działaniem. Wypróbuj najnowszy suplement diety od producenta Skotan Pharma – Yaast BEAUTY. Stworzony z myślą o kobietach, które w pędzie codziennych obowiązków chcą zadbać o siebie. Yaast BEAUTY to nowoczesny suplement diety o doskonałej jakości składników. Jego unikalna formuła została opracowana przez najlepszych technologów. Został stworzony na bazie drożdży Yarrowia lipolytica Novel Food zawierających selen i chrom. Forma kapsułek ułatwia przyjmowanie produktu, niezależnie od tego, gdzie w danym momencie jesteś.

Yaast BEAUTY to suplement diety, który ma na celu wsparcie: skóry, włosów i paznokci, ochrony komórek oraz metabolizmu. Yaast BEAUTY jest naturalnym adaptogenem, który powstał z myślą o wsparciu organizmu, przywracając jego fizjologiczne mechanizmy, wzmacniając odporność na zmęczenie i stres.

Produkt został wzbogacony o składniki wspierające samopoczucie oraz urodę:

  • Chrom – przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.
  • Selen – pomaga zachować zdrowe włosy, pomaga zachować zdrowe paznokcie, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
  • Biotyna – pomaga zachować zdrowe włosy, pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych, pomaga zachować zdrową skórę.
  • Ekstrakt z pestek winogron – wspiera błonę komórkową przed niszczącym działaniem wolnych rodników, pomaga utrzymać zdrowe naczynia krwionośne i integralność naczyń włosowatych.
  • Ekstrakt z cytryńca chińskiego – ma właściwości adaptogenne.

Działanie zewnętrze

Yaast BEAUTY jest produktem uniwersalnym, przez co można wykorzystać go również jako dodatek do… maseczek domowej roboty! Wystarczy dodać zawartość trzech kapsułek do przygotowanej maseczki, kremu lub okładu, aby w niedługim czasie zauważyć znaczącą poprawę stanu skóry. Dzięki temu rozwiązaniu sucha skóra nie będzie już problemem!